ERJ-P14D3321U
MFR.Part #
ERJ-P14D3321U
JLCPCB Part #
C4339672
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS