ERJ-P14D3303U
MFR.Part #
ERJ-P14D3303U
JLCPCB Part #
C4316454
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS