ERJ-P14D3013U
MFR.Part #
ERJ-P14D3013U
JLCPCB Part #
C4120739
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS