ERJ-P14D28R0U
MFR.Part #
ERJ-P14D28R0U
JLCPCB Part #
C4085829
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS