ERJ-P14D2870U
MFR.Part #
ERJ-P14D2870U
JLCPCB Part #
C3987912
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS