ERJ-P14D2613U
MFR.Part #
ERJ-P14D2613U
JLCPCB Part #
C3939587
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS