ERJ-P14D2610U
MFR.Part #
ERJ-P14D2610U
JLCPCB Part #
C3944845
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS