ERJ-P14D2491U
MFR.Part #
ERJ-P14D2491U
JLCPCB Part #
C4191681
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS