ERJ-P14D2370U
MFR.Part #
ERJ-P14D2370U
JLCPCB Part #
C4260667
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS