ERJ-P14D2262U
MFR.Part #
ERJ-P14D2262U
JLCPCB Part #
C4005881
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS