ERJ-P14D2211U
MFR.Part #
ERJ-P14D2211U
JLCPCB Part #
C3953580
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS