ERJ-P14D2102U
MFR.Part #
ERJ-P14D2102U
JLCPCB Part #
C4144411
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS