ERJ-P14D2100U
MFR.Part #
ERJ-P14D2100U
JLCPCB Part #
C4225383
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS