ERJ-P14D1963U
MFR.Part #
ERJ-P14D1963U
JLCPCB Part #
C4270939
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS