ERJ-P14D18R7U
MFR.Part #
ERJ-P14D18R7U
JLCPCB Part #
C4291133
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS