ERJ-P14D1783U
MFR.Part #
ERJ-P14D1783U
JLCPCB Part #
C3937438
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS