ERJ-P14D1691U
MFR.Part #
ERJ-P14D1691U
JLCPCB Part #
C4037031
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS