ERJ-P14D1542U
MFR.Part #
ERJ-P14D1542U
JLCPCB Part #
C5688273
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS