ERJ-P14D1501U
MFR.Part #
ERJ-P14D1501U
JLCPCB Part #
C4280932
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS