ERJ-P14D14R3U
MFR.Part #
ERJ-P14D14R3U
JLCPCB Part #
C4115668
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS