ERJ-P14D1472U
MFR.Part #
ERJ-P14D1472U
JLCPCB Part #
C4124107
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS