ERJ-P14D1430U
MFR.Part #
ERJ-P14D1430U
JLCPCB Part #
C4225349
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS