ERJ-P14D1400U
MFR.Part #
ERJ-P14D1400U
JLCPCB Part #
C4011197
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS