ERJ-P14D1333U
MFR.Part #
ERJ-P14D1333U
JLCPCB Part #
C4348067
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS