ERJ-P14D1211U
MFR.Part #
ERJ-P14D1211U
JLCPCB Part #
C4176297
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS