ERJ-P14D1201U
MFR.Part #
ERJ-P14D1201U
JLCPCB Part #
C4004252
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS