ERJ-P14D1071U
MFR.Part #
ERJ-P14D1071U
JLCPCB Part #
C4042062
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS