ERJ-P14D1070U
MFR.Part #
ERJ-P14D1070U
JLCPCB Part #
C4299314
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS