ERJ-P14D1050U
MFR.Part #
ERJ-P14D1050U
JLCPCB Part #
C4334393
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS