ERJ-P08J513V
MFR.Part #
ERJ-P08J513V
JLCPCB Part #
C2080233
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS