ERJ-P08J3R3V
MFR.Part #
ERJ-P08J3R3V
JLCPCB Part #
C3998398
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS