ERJ-P08J334V
MFR.Part #
ERJ-P08J334V
JLCPCB Part #
C2080238
Description
-55℃~+155℃ 1kV 330kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS