ERJ-P08J304V
MFR.Part #
ERJ-P08J304V
JLCPCB Part #
C2080270
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS