ERJ-P08J2R7V
MFR.Part #
ERJ-P08J2R7V
JLCPCB Part #
C4042050
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS