ERJ-P08J224V
MFR.Part #
ERJ-P08J224V
JLCPCB Part #
C4120342
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500V 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS