ERJ-P08J222V
MFR.Part #
ERJ-P08J222V
JLCPCB Part #
C2088074
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS