ERJ-P08J204V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08J204V
JLCPCB Part #
C2080247
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS