ERJ-P08J1R8V
MFR.Part #
ERJ-P08J1R8V
JLCPCB Part #
C3926244
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS