ERJP08J182V
MFR.Part #
ERJP08J182V
JLCPCB Part #
C2077716
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS