ERJ-P08J152V
MFR.Part #
ERJ-P08J152V
JLCPCB Part #
C4012311
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS