ERJ-P08J131V
MFR.Part #
ERJ-P08J131V
JLCPCB Part #
C2080206
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS