ERJ-P08F9532V
MFR.Part #
ERJ-P08F9532V
JLCPCB Part #
C4212145
Description
-55℃~+155℃ 660mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS