ERJ-P08F9102V
MFR.Part #
ERJ-P08F9102V
JLCPCB Part #
C4074942
Description
-55℃~+155℃ 660mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS