ERJ-P08F9093V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08F9093V
JLCPCB Part #
C4237710
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 660mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS