ERJ-P08F84R5V
MFR.Part #
ERJ-P08F84R5V
JLCPCB Part #
C4016653
Description
-55℃~+155℃ 660mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS