ERJ-P08F8450V
MFR.Part #
ERJ-P08F8450V
JLCPCB Part #
C3913745
Description
-55℃~+155℃ 660mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS