ERJ-P08F8251V
MFR.Part #
ERJ-P08F8251V
JLCPCB Part #
C3969687
Description
-55℃~+155℃ 660mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS