ERJ-P08F8201V
MFR.Part #
ERJ-P08F8201V
JLCPCB Part #
C3960893
Description
-55℃~+155℃ 660mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS