ERJ-P08F7681V
MFR.Part #
ERJ-P08F7681V
JLCPCB Part #
C4174956
Description
-55℃~+155℃ 660mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS