ERJ-P08F73R2V
MFR.Part #
ERJ-P08F73R2V
JLCPCB Part #
C3960878
Description
-55℃~+155℃ 660mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS